خدمات سئو

با نوآوران، صفحه اول گوگل را تجربه کنید

سئو بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو به منظور افزایش رتبه صفحات سایت شما در گوگل است؛ تا کسب و کار شما در فضای آنلاین بهتر دیده شود و در نتیجه مخاطبین هدفمند بیشتری را جذب کنید.

برای آینده کسب و کار خود تصمیمی درست بگیرید. ما همه آنچه شما به آن نیاز دارید تا کسب و کارتان رشد کند و از رقبای آنلاین تان پیشی بگیرید را در اختیارتان می گذاریم.

seo-landing-intro

شروع وبگردی با جستجو

 

در ۸۰% کاربران

کلیک بر روی نتایج اول

 

در ۶۵% کاربران

فقط دیدن صفحه اول

 

همیشگی

افزایش فروش و درآمد

 

همیشگی

business-man

مشاوره سئو برای مدیران

برگزاری دوره جامع آموزش سئو و همچنین ارائه مشاوره سئو از حیث بازاریابی و تحلیل بازار به مدیران، ازجمله خدماتی است که در شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس ارائه می‌شود. این پکیج مشاوره و آموزش مورد توجه بسیاری از مدیران کسب و کارها قرار گرفته است.

پس از دریافت این خدمات از مشاورین خِبره دیجیتال مارکتینگ لوتوس، مدیران کسب و کارها قادر خواهند بود پشت صحنه گوگل را مشاهده کنند، همچنین با شناخت رفتار سرچ مشتریان شان در گوگل، بازارهای جدیدی را برای خود ایجاد کنند. همچنین مدیران کسب و کارها قادر خواهند بود رقبای آنلاین خود را به درستی آنالیز کرده و پس از شناسایی نقاط ضعف آنان، بر نقاط قوت خود تأکید کنند.

چرا سئوی تکنیکال نوآوران؟

بطور کلی، گوگل بیش از ۲۰۰ آیتم برای سئوی یک وبسایت دارد و ما با شناخت کامل الگوریتم های گوگل و رعایت تمامی آیتم ها با تأکید بر سئوی کلاه سفید، اقدام به بهینه سازی سایت می‌کنیم.

تیم متخصص سئوی تکنیکال در شرکت نوآوران ملزم به گذراندن کلاس های آنلاین آکادمی گوگل و اخذ بالاترین نمرات در آزمون های آنلاین گوگل هستند. علاوه بر آن، تجربیات کسب شده طی سالها فعالیت مرتبط باعث شده است که در جریان کار، شگردهایی را بکار ببندیم که ما را از سایر شرکتهای متخصص در زمینه سئو متمایز می کند.

درباره گروه دیجیتال مارکتینگ نوآوران
تحلیل رایگان وب سایت شما

اگر وب سایتی دارید که نیاز به ارتقا و بهینه سازی دارد و از عملکرد آن رضایت ندارید، می توانید لینک وب سایت خود را برای ما ارسال کنید تا کارشناسان شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس به رایگان وب سایت شما را بررسی کرده و گزارش آن را به شما ارائه کنند. این مشاوره رایگان شامل موارد ذیل می باشد:

demo-attachment-172-Group-46

درخواست مشاوره

محل قرارگیری فرم

demo-attachment-174-Group-45

پرسش های متداول

شما می توانید با شماره های 09156444898 و 09155129951 تماس گرفته و آدرس سایت خود را به ما معرفی کنید. کارشناسان ما پس از تحلیل و آنالیز ۳۶۰ درجه سئوی سایت شما، نتایج را بصورت گزارش مکتوب خدمت شما ارسال خواهند کرد.

ممکن است بخواهید پروژه سئو را توسط تیم خودتان اجرا کنید. اما برای مدیریت و تحلیل رقبا نیاز به ابزارهایی دارید که شاید در دسترستان نباشد. ما می توانیم با استفاده از ابزارهای تخصصی، به تحلیل و آنالیز دقیق سایت رقبایتان بپردازیم.

بله، اگر شما درون سازمانتان تیم اجرایی سئو در اختیار دارید می توانید با استفاده از استراتژی دقیق و کارشناسی شده که توسط تیم متخصص ما تدوین و برنامه ریزی می شود، روند ارتقای رتبه سایت تان در گوگل را سرعت بخشید.

سئو یک سرمایه گذاری است که بهره مندی از اثرات مثبت و همیشگی آن نیازمند صرف حدود ۳ تا ۸ ماه زمان می باشد. اما اگر بخواهید در سه ماه اول شروع پروسه سئو نیز مشتریانی از گوگل به شما رجوع کنند می توانید از تبلیغات کلیکی گوگل استفاده کنید. دپارتمان گوگل ادوردز نوآوران بصورت کاملا تخصصی مدیریت کمپین های تبلیغات در گوگل را برای شما انجام می دهد. ما می توانیم حتی در سنگین ترین رقابت ها نیز با صرف کمترین هزینه مانند ۵ صدم درهم برای هر کلیک، بیشترین کلیک هدفمند را برای شما ایجاد کنیم

دپارتمان نوآوران با سال ها تجربه تخصصی و همچنین دسترسی به پشت صحنه گوگل به تحلیل و بررسی رفتار مخاطبین آنلاین شما می پردازد و نیز میزان سرچ عبارت های مرتبط با کسب و کار شما در گوگل را استخراج می کند. به این ترتیب مرتبط ترین و مؤثرترین عبارت های کلیدی سئو برای کسب و کارتان را به شما پیشنهاد می دهد.

صاحبان بسیاری از کسب و کارهایی که پروژه سئو آنها به شکل غیرحرفه ای انجام شده است و به نتیجه دلخواه نرسیده اند به ما رجوع می کنند. دپارتمان سئو نوآوران با توجه به تخصص در زمینه سئوی حرفه ای کلاه سفید اقدام به تدوین استراتژی دقیق و اصلاح اشتباهات موجود در پروژه می نماید و حتی در صورت نیاز با گوگل وارد مذاکره آنلاین می شود تا روند ارتقای رتبه سایت را بهبود بخشد.

قطعا بهترین راه برای بهینه سازی یک وب سایت و همچنین، داشتن تجارتی پایدار و موفق، استفاده از سئو کلاه سفید است. گوگل معیارهای دقیقی را برای بهینه سازی یک سایت اعلام کرده است و متخصصان ما در دپارتمان سئو نوآوران مدارک آزمون های آنلاین آکادمی گوگل را با بهترین نمرات اخذ کرده و به تمامی این آیتم ها مسلط هستند و روشهایی را بکار می‌بندند که رتبه سایت شما را در گوگل روز به روز ارتقا دهد و همچنین فعالیت آنان عواقب منفی برای سایت شما در پی نداشته باشد.

خدمات سئو

استراتژی سئو

 

ارائه بهترین پلن ها

تحقیق کلمات کلیدی

 

تحلیل رقیبان شما

تبلیغات آنلاین

 

گوگل ادز، رپورتاژ و .

مشاوره و آموزش

بهترین پلن پشتیبانی

lotus-faq