بهترین راه برای خرید و فروش ملک از طریق طراحی سایت املاک است. طراحی سایت فرصت خوبی را در اختیار صاحبان مشاغل قرار داده است تا با توجه به نوع فعالیت خود خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه دهند. از این رو املاک و بنگاه های خرید و فروش خانه برای طراحی سایت املاک اقدام کردند. نوآوران به شما کمک می کند تا با آسودگی خاطر اقدام به ارسال فرم ثبت سفارش طراحی سایت کنید. برای مشاهده قیمت طراحی سایت املاک و نیز نمونه کار های نوآوران روی دکمه های زیر کلیک کنید.

چگونه سایت املاک بسازیم ؟


بطور کل با اقدام به طراحی سایت املاک شرایطی ایجاد خواهد شد که باعث افزایش رضایت کاربران و جلب شدن حس اعتمادشان را به دنبال دارد. زمانی که شما بتوانید خدمات خود را بصورت آنلاین و با کمترین زمان و کیفیتی مطلوب ارائه کنید، مطمئنا مشتریان بیشتری را بدست می آورید و قادر خواهید بود که کسب و کارتان را گسترش دهید.

شما می توانید برای مشاوره و همینطور اطلاع از بسته های پیشنهادی و قیمت طراحی سایت املاک ، با ما تماس برقرار کنید.

 

ویژگی های طراحی سایت فروش ملک

 

1- مقایسه منازل با یک دیگر

طراحی سایت املاک این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید ، خانه های مختلف را با یک دیگر مقایسه کنید و بعد از آن تصمیم خود را نهایی کنید.

مقایسه-منازل-با-یک-دیگر-در-سایت-املاک

2- اضافه کردن ملک جدید به آرشیو املاک

شما می توانید خانه خود را در سایت های مشاور املاک آگهی کنید و به آرشیو املاک سایت اضافه کنید تا مشتریان بتوانند آن را بررسی کنند.

اضافه-کردن-ملک-به-سایت-املاک

3- نمایش خاص املاک اوکازیون


سایت املاک قابلیت دسته بندی املاک را در اختیارتان قرار می دهد . در نتیجه می توانید بخشی را برای نمایش املاک اوکازیون اختصاص دهید .

نمایش-املاک-اکازیون-در-سایت-املاک

4- اتصال به درگاه های بانکی و پرداخت آنلاین


درگاه های پرداخت یکی از بخش های مهم سایت املاک محسوب می شوند . زیرا امکان پرداخت آنلاین برای خرید و یا اجره منزل را برای مشتریان فراهم می کند.

اتصال-به-درگاه-پرداخت-در-سایت-املاک

5- گروه بندی املاک (رهن، اجاره،فروش)
یکی از مهم ترین بخش های سایت دسته بندی املاک بر اساس خرید ، رهن و یا اجاره است. با این دسته بندی فرآیند خرید و یا اجاره برای مشتریان راحت تر می شود.

 

گروه-بندی-املاک

6- بخش فروش ویژه املاک


برای این که کاربرای سایت های آگهی ، کاران عام باشند و همه بتوانند از این سایت استفاده لازم را داشته باشند، باید دسترسی و استفاده آسان داشته باشد تا کاربران گیج نشوند.

 

فروش-ویژه-ملک-در-سایت-املاک