طراحی خلاقانه وب

ما بهترین پیشنهاد طراحی سایت را به شما ارائه می‌دهیم

ما یک هویت مجازی برای تجارت شما می‌سازیم تا موفقیت آن را تضمین کنیم. تیم متخصص نوآوران تجربه های ارزنده‌ای از طراحی وب سایت های ساده تا پورتال های پیچیده را دارند.

ما کامل ترین راهکار تجارت الکترونیک را، برای جذب بیشترین مخاطب در اختیار شما قرار می‌دهیم. از اولین گام ورود کسب و کار شما به دنیای دیجیتال مارکتینگ، کنار شما خواهیم بود و تا رسیدن به قله های موفقیت، گام به گام شما را همراهی می کنیم.

web-landing-intro

سایت شخصی

 

برندسازی شخصی

سایت شرکتی

 

برندسازی شرکتی

سایت فروشگاهی

 

افزایش چشمگیر فروش

سایت اختصاصی

 

پکیج جامع تحت وب

web-landing-strategy

استراتژی طراحی سایت

ما برای طراحی سایت شما، رویکردی استراتژیک در نظر داریم. زیرا بر این باوریم که وبسایت شما، فقط کاتالوگ آنلاین محصولات و خدمات شما نیست! بلکه وبسایت شما باید تیم فروش و بازاریابی دیجیتالی شما باشد.

ما در تدوین استراتژی وبسایت به این موارد توجه می کنیم: پیام و اهداف برند شما، هویت بصری برند شما، تحلیل رفتار آنلاین مشتریان بالقوه شما، آنالیز سلیقه مخاطبین شما، بررسی دقیق وبسایت رقبای آنلاین شما، جذابیت بصری در طراحی سایت، طراحی گرافیکی اختصاصی سایت، امکانات جامع وبسایت متناسب با نیاز مخاطبین، قابلیت ارتقای امکانات سایت در آینده، سهولت در استفاده از سایت و بهینه سازی رابط کاربری، رعایت اصول سئو به منظور کسب بالاترین رتبه در صفحه اول گوگل.

افزایش فروش با طراحی سایت

ما می توانیم تجربه سال ها موفقیت مان در ایجاد کسب و کارهای زودبازده آنلاین را با شما سهیم شویم و برای شما سهم بزرگی از بازار آنلاین مورد نظرتان را ایجاد کنیم. ما دغدغه شما برای آنلاین شدن را کاملا درک می کنیم، زیرا می دانیم کسب و کارهایی که روند آنلاین شدن را به تاخیر بیندازند، به زودی محکوم به فنا هستند.

ما در شرکت دیجیتال مارکتینگ نوآوران با در اختیار داشتن گروهی از برترین طراحان سایت کشور، می توانیم سایتی برای شما طراحی کنیم که خدمات و محصولات شما را، برای شما و به جای شما بفروشد! و شما را در گروه برترین مدیران کسب و کارهای موفق آنلاین کشور قرار دهد.

web-landing-sales
تحلیل رایگان وب سایت شما

اگر وب سایتی دارید که نیاز به ارتقا و بهینه سازی دارد و از عملکرد آن رضایت ندارید، می توانید لینک وب سایت خود را برای ما ارسال کنید تا کارشناسان شرکت دیجیتال مارکتینگ لوتوس به رایگان وب سایت شما را بررسی کرده و گزارش آن را به شما ارائه کنند. این مشاوره رایگان شامل موارد ذیل می باشد:

demo-attachment-172-Group-46

درخواست مشاوره

محل قرارگیری فرم

demo-attachment-174-Group-45

پرسش های متداول

تیم نوآوران تلاش می کند در سریع ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت، پروژه را به کارفرمایان محترم خود تحویل دهد. در عین حال، با توجه به گستردگی پروژه، این زمان بین ۲ تا ۶ هفته تخمین زده می شود.

اگر کارفرمای محترم، ترکیب رنگ و اتود گرافیکی خاصی را مدنظر داشته باشند، تیم نوآوران آنرا اجرا می کند. در غیراینصورت، طراحان رابط کاربری نوآوران ، به بهترین شکل، طرح اولیه (Sketch) را پیاده‌سازی کرده و پس از تایید کارفرمای گرامی، آنرا اجرا می کنند. افزون بر این، در صورت نیاز کارفرمایان محترم، خدمات طراحی گرافیکی اختصاصی مانند طراحی آیکن، لوگو، اسلایدر، بنر، تیزر، موشن گرافی و … نیز در دپارتمان طراحی گرافیکی نوآوران انجام می شود.

ما به خوبی می دانیم که تجربه کاربری در افزایش فروش و افزایش آگاهی سازی از برند شما تاثیر به‌سزایی دارد. بنابراین دپارتمان ui/ux نوآوران در خصوص فرآیند تجربه کاربری نظارت و فعالیت می کند. وظیفه این تیم، بررسی کامل پروژه و اجرای تست های کاربرد پذیری می باشد. از این رو اطمینان حاصل می شود که بهینه سازی های مربوط به تجربه کاربری نیز انجام شده است.

پس از طراحی سایت، آموزش رایگان شیوه‌ی کار کردن با سایت و انجام تغییرات در سایت به کارفرمای محترم ارائه می شود، در عین حال، تیم پشتیبانی نوآوران ، به‌صورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته آماده ارائه پشتیبانی فنی، تولید محتوا، بارگزاری محتوا، بهینه سازی و .. می باشد.

تیم فنی نوآروان تمامی پروژه های تحت وب خود را همواره به صورت واکنشگرا یا responsive طراحی می کند. ما بر این باوریم که واکنشگرایی وب سایت، یک نیاز بدیهی برای هر نرم افزار تحت وب به شمار می رود. افزون بر این، گوگل نیز با الگوریتم هایی مانند mobile first index به این موضوع اهمیت گسترده ای داده است.

اگر به هر دلیل می خواهید سایت فعلی خود را تغییر دهید و یا از طراحی قبلی آن راضی نیستید، تیم نوآوران برای شما طراحی فاخر و ارزشمندی را ارائه خواهد کرد.

دپارتمان امنیت نوآوران در حین طراحی وب سایت، تمامی اصول امنیتی در پیاده سازی وب سایت را رعایت کرده و ابزارهای لازم آنرا نصب و مدیریت می کند. افزون بر این، پیش از تحویل سایت به کارفرمای محترم، تست های امنیتی روی سایت اجرا می شود و پس از تحویل پروژه نیز، امنیت وب سایت توسط دپارتمان امنیت نوآوران تضمین می گردد.

طراحی وب

بهینه برای سئو

 

بهینه موتور جستجو

طراحی وایرفریم

 

طراحی با تائید مشتری

پشتیبانی فنی

 

پلن های پشتیبانی

مشاوره و آموزش

 

بهترین خدمات آموزشی

lotus-faq-2

نمونه کارها